Kirpik Lifting Nedir ?

Kirpik Lifting Nedir

Kirpik Lifting Nedir


Bu tedavi Kirpikleri kaldırır ve mükemmel bir göz açıcı kıvrıma dönüştürür. Kirpik Lifting Nedir ?  Bu amaca küçük bir kıvrık çubuk ve bir kaldırma çözümü ile ulaşılır (evet, bazı kimyasallar vardır). Bu tedavi her zaman lisanslı bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.

Kirpik lifting, kirpiklerinizi 45/60 dakikada değiştirir. Teknisyenimiz kirpiklere kıvrık bir etki vermek için kirpik tabanından uca kadar çalışır. Bu kıvrılma ölçüsüne bağlı olarak, bu teknisyen farklı bir çubuk türü kullanır: Çubuk ne kadar büyükse, kıvrılma o kadar yumuşak olur.

Gözler ve kimyasallar arasında herhangi bir temastan kaçınmak için tüm süreç boyunca gözlerinizi kapalı tutmanız önemlidir.

KİRPİK KALDIRMA TEDAVİLERİNİN ARTILARI

Daha dolgun bir görünüm verebilen uzantıların aksine kirpik lifting çok daha hafif ve kullanışlı bir seçimdir. Doğal kirpiklerinizi yukarı kaldırarak,   kirpik çizginiz bunun yerine göz çizginizin dış kenarlarında vurgulanır. Genel olarak, bu gözlerinizin daha kalkık ve açık görünmesini de sağlayabilir.

Sadece bu değil, kirpik lifting de düz kirpiklere sahip kadınlar için harika bir alternatif. Normal kirpik kıvırıcılar onlar için işe yaramayacağından, kirpik lifting yaptırmak neredeyse işe yarayacaktır. Bunun nedeni, bir seferde birkaç ay sürebilen kirpiklerini geçici olarak izin vermesidir!

KİRPİK KALDIRMA TEDAVİLERİNİN EKSİLERİ

Herhangi bir kozmetik hizmette olduğu gibi, kirpiklerinizin güzel görünmesini sağlamak için profesyonel bir bakıma ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, sertifikalı bir lisansa sahip nitelikli bir güzellik uzmanına görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Aksi takdirde kirpikleriniz biraz abartılı görünebilir ve bu da doğal kirpiklerinize zarar verebilir. Ve kimse kıvırcık kirpikler istemez, değil mi? Bununla birlikte, size doğru kaldırmayı sağlamak için kozmetik uzmanınızın önce gerçek kirpiklerinize yakından bakmasını sağlamanız önemlidir.

Kirpiklerinizin en iyi şekilde görünmesini istiyorsanız, kirpik teknisyeninizi birkaç ayda bir ziyaret etmenizi öneririz. Aslında, kirpikleriniz kıvrımı iyi tutamıyorsa, onları daha da fazla görmeniz gerekebilir.

3 D 6 D İpek Kirpik uygulamaları için doğru sayfadasınız. Dolgulu ve hacimli kirpikler sizlere bir telefon mesafesinde. Makyaj ve kaş alımı uygulamaları

Kirpik Lifting Nedir ? Bu tedavi kirpik kaldırır ve mükemmel bir göz açıcı kıvrıma dönüştürür. Bu amaca küçük bir kıvrık çubuk ve bir kaldırma

Yorumlara kapalı