Kalıcı Makyaj


KALICI MAKYAJ

Sabah uyanıp tamamen mümkün olan kalıcı makyajla kamera karşısında hazır olmaktan daha iyi bir şey yoktur. Kalıcı Makyaj İnsanların kalıcı makyaj yaptırmalarının pek çok nedeni vardır; İster cildini güzelleştirmek ister bir kaplıcada olmanın estetiğinin tadını çıkarmak olsun, insanlar bu tedaviye bayılıyor.

KALICI MAKYAJ NEDİR?

Kalıcı makyaj  , normal makyaj yerine yüzünüze mürekkebi uygulamak için bir dövme tabancası kullanır. Yüzünde olması ve bir kaplıcada yapılması dışında diğer dövmeler gibi. Teknisyen normal bir dövme tabancasına benzer bir alet kullanır, ancak bunun yerine makyajınızı uygular!

HAZIRLIK KOLAYDIR

Sizin için hazırlık kolaydır! İşlemden en az iki gün önce bol su içtiğinizden, güneş kremi kullandığınızdan ve dövme yaptırdığınız bölgeye hiçbir şey yapmadığınızdan emin olun; Göz kalemi yaptırıyorsanız, randevuya kontak lens de takmadığınızdan emin olun.

Kalıcı Makyaj

İSTEDİĞİNİZ YERDEN ALIN

Yüzünüzün hangi bölgelerine dövme yaptırabileceğinize gelince, olasılıklar sonsuzdur. En sevdiğiniz tonda kalıcı ruj, hatta kalıcı eyeliner sürebilirsiniz. Bazı insanlar da daha dolgun görünmelerine yardımcı olmak için kaşlarını yaptırır.

Makyajı nereye uyguladığınızı düşünün ve esasen  kalıcı makyajı uygulayabileceğiniz yer orası !

BU TEDAVİNİN BİRÇOK FAYDASI VARDIR

Saç dökülmesi yaşıyorsanız veya başka bir nedenle saçınızı kaybettiyseniz, bu kendinize daha fazla güvenmenize yardımcı olacak mükemmel bir tedavidir. Ayrıca bu tedavi ile zaman içinde paradan da tasarruf edebilirsiniz. Her ay pahalı, yeni kozmetiklere para harcamak yerine, eczaneyi atlayabilir ve parayı cebinizde tutabilirsiniz.

özellikle her gün makyaj yapıyorsanız, sabahları size zaman kazandırır. Artık saçınıza ve sabah kahvenizi içmek için daha fazla zamanınız var.

Diğer kaplıca tedavilerinin aksine, sonuçları görmek için beklemeniz gerekmez. Pigment cildinize uygulanır uygulanmaz istediğiniz görünüme kavuşursunuz.

YILLARCA SÜRER

Tipik bir kalıcı makyaj uygulaması üç yıla kadar sürer  . Vücudunuzun geri kalanındaki çoğu dövme gibi gerçekten kalıcı olmamasının nedeni, uygulanan teknikten kaynaklanmaktadır. Bu iğneler, normal bir dövmenin yaptığı gibi dermal tabakanın derinliklerine inmez.

Sonsuza kadar sürmese de, yıllardır kullandığınız 24 saat süren maskaradan çok daha uzun süre kalıcı olacaktır. İletişim linkimiz

Yorumlara kapalı