Elazığ Güzellik Kaş Alımı

Elazığ Güzellik Kaş Alımı

Elazığ Güzellik Kaş Alımı


Kaş Alımı

Güzelliğinize güzellik katmak ve bakışlarınızın daha etkileyici olmasını istiyorsanız merkezimizin hizmetleri sizlere bir telefon mesafesinde efendim. Merkezimizde Elazığ Güzellik Kaş Alımı uygulaması profesyonel şekilde yapılmaktadır. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve yüzünüzde modern görünümü yakalayacak uygulamamız hakkında biraz daha detaylı bilgilendirelim. Öncelikle bu işlemde birkaç farklı teknik uyguladığımızı bilmenizde yarar var. Dolayısıyla duruma göre kaşlarınızı cımbızla iple ya da ağda ile alarak şekillendirebiliyoruz. Kaşlarınızın doğal görünümünü bozmadan şekillendirerek, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirdiğimiz uygulamamızı çok beğeneceksiniz.  Gözlerinizdeki ifadeyi belirginleşmesi için yüz tipinize yakışan en uygun kaş modelini tercih ediyoruz. Ayrıca kaşlarınızın bakımını yaparak gürleşmesini sağlıyoruz.

Kaş Alımı Hangi Kriterlere Göre Yapılıyor?

Takdir edersiniz ki kaş alımı kriterleri tamamen yüz hatlarınızdaki estetiğe göre şekillendirmek zorundadır. Çünkü yüzünüzün biçimi kalınlığı ve kavislerine uygun bir şekil vermek gerekecektir. Böylece yüz ifadenizde hoş ve doğal bir görünüm elde ederek, yüz hatlarınızın daha estetik görünmesini sağlamış olacağız. Dilerseniz şimdi de işlemi nasıl gerçekleştirdiğimiz konusunda sizleri aydınlatalım. Kaş alımı öncesi cildinizde enfeksiyon oluşmaması için, pamuk yardımıyla kaş ve çevresini temizliyoruz. Böylece kıl kökleri yumuşuyor ve daha kolay alınması sağlanıyor. İzin verirseniz çok önemli bir hatırlatma ile yazımıza devam edelim. Yüz yapısının dikkate alındığı ve buna uygun gelişen kaş modelleri arasında oval yüz hatlarına sahip olan hanımlar, uzun ve ince biçimlendirilen kaş modelini tercih edebilir. Bu nedenle yüz hatlarına sahip olan hanımların en ideal kaş modeli kavisli kaşlardır diyebiliriz. Bunun dışında uzun bir yüze sahip olan kadınların, düz ve kalın kaş yapılarını tercih etmeleri daha uygun olacaktır.

Kaş Alımı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

İzninizle hemen merkezimize ulaşan soruların başında yer alan kaş alımı fiyatları ile ilgili kısa bir açıklama yapalım. Kaşlarınızın durumu ve ihtiyaç duyduğunuz seans süreleri farklı olması nedeniyle maalesef sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır Ancak lütfen fiyat noktasında hiçbir endişe taşımayınız efendim.Elazığ Güzellik Kaş Alımı Çünkü merkezimizde oldukça cazip fiyatlar çerçevesinde hizmetler sağlıyoruz.  Ayrıca kaş bakımı dışında merkezimizde ipek kirpik uygulaması, saç boyası ve bakımı, cilt bakımı, tırnak bakımı gibi daha birçok uygulamadan yararlanabilirsiniz. Randevu almak için  Tıklayın. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Yorumlara kapalı