Microblading Kaş Yapımı


Son yılların popüler uygulaması microblading kaş yapımı araştırmalarınız için doğru adrestesiniz. Kaş yapısından memnun olmayanlar için uzun vadeli çözümler sunacak bu uygulamadan sizlerde çok memnun kalacaksınız. Eğer estetik görünümünüzü bu etkili yöntemle değiştirmek istiyorsanız Elazığ şehrimizin profesyonel ekibi ile mutlaka tanışmalısınız. Çünkü merkezimizde uygulamayı gayet başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken telefonlarımızı aramak ve uygulama için randevu talep etmek olacaktır. Üstelik son derece hijyenik koşullarda sizleri misafir ediyoruz ve uygulamamız uzmanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor. Dilerseniz henüz bu etkili yöntemi keşfetmemiş olanlar için son moda trendinin bu etkili uygulamasını biraz daha yakından tanıyalım.

Phibrows Microblading Kaş Yapımı

Bilindiği üzere makyaj uygulamalarının temelinde kaşlar çok önemli bir yere sahiptir. Dolayısıyla Phibrows Microblading kaş yapımı bu çerçevede geliştirilmiş bir uygulamadır diyebiliriz. Uygulamayı genel olarak tarif etmek gerekirse, kaş içerisinde cildin hemen alt kısmının boyandığı bir işlemdir diyebiliriz. Tabi bu boyaların Avrupa standartları ölçüsünde olması şarttır. Buradan hareketle bu kalite standartlarında Phibrows etiketli ürünler kullandığımızı rahatlıkla ifade edebiliriz. Ayrıca her bir kıl şeklinin tek tek işlenerek kaşa şekil verilen bu teknik 1 yıl gibi çok uzun süre bozulmadan kullanılabiliyor. Elbette uygulama öncesinde yüz şeklinizin anatomik yapısı belirleniyor ve bu analiz sonrasında uygulamaya geçiliyor. Çünkü her yüz şekli farklı bir kaş yapısını gerektiriyor ve uygulama uzun süre kalıcı olacağı için hataya yer bulunmuyor. Bu nedenle konusunda uzman ekibimizin tercih edilmesinde büyük yarar görüyoruz.

Phibrows Kaş Yapımı Profesyonellik Gerektiriyor

Takdir edersiniz ki bu tarz işlemlerin tamamında profesyonel ve deneyimli dokunuşlara ihtiyaç bulunur. Çünkü Phibrows kaş yapımı özenli ve dikkatli bir çalışma gerektiriyor. İnce kılların taklit edildiği ve tek tek çizildiği bu uygulamada cilt renginize uygun boyama gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. İzin verirseniz bu noktada uygulamamız ile ilgili önemli bir detayı daha paylaşalım. Uygulama sonrasında ilk etapta belirli bir süre kaşlarınız olduğundan daha koyu renkte görünecektir. Çünkü etken boya maddesi henüz çok yenidir ve ton farkının ortadan kalkması 2-3 haftayı bulabiliyor. Lütfen microblading kaş yapımı, kalıcı makyaj, ipek kirpik diğer hizmetlerimiz için iletişim seçeneklerimiz üzerinden merkezimize ulaşınız. Sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyarız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. İletişim linkimiz

Yorumlara kapalı