Elâzığ Güzellik İpek Kirpik


Elâzığ Güzellik İpek Kirpik

Estetik görünümünüze sıra dışı bir güzellik katacak Elâzığ Güzellik İpek Kirpik uygulamaları için doğru yerdesiniz. İpek kirpiklerimiz, saf ipek malzemesinden oluşuyor. Eğer kirpiklerinizin daha dolgun ve hacimli olmasını istiyorsanız, uygulamamız tam size göre. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden uygulamamız ile ilgili diğer detaylara geçelim.

İpek Kirpik Uygulaması Nasıl Yapılır?

Daha önce bu uygulamayı yapmamış olduğunuzu düşünerek, dilerseniz ipek kirpik nasıl yapılır sorusunun yanıtını verdikten sonra konumuza devam edelim. Öncelikle merkezimizde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir malzemenin kullanılmadığının altını çizelim. Dolayısıyla kullandığımız malzemenin birinci sınıf doğal ürünler olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.  Bu kısa hatırlatma ardından Şimdi de işlemin nasıl yapıldığı noktasında sizleri bilgilendirelim. İşlem ipek kirpikleri tek tek yapıştırıldığı bir uygulama gerektiriyor. Ancak uygulama sonrasında oldukça hoş bir görünüm kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Tabi uygulama öncesinde bazı ön hazırlıkların yapılması gerekiyor.  Çünkü uygulama sahasının temizlenmesi ve göz çevresinde kesinlikle makyaj kalıntılarının bulunmaması başarılı bir uygulama için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra etkili bir yapıştırma sağlanabilmesi için uygulama sırasında gözlerinizi kapatmanız gerektiğini hemen hatırlatalım. Elbette işlem biraz zaman alacağından, uygulamalarımızı sohbet eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

İpek Kirpik Modelleri Yüz Tipinize Uygun Belirleniyor?

Tabi uygulamanın kendi kategorisinde birçok seçenekleri bulunuyor. Hiç kuşkusuz her yüz tipine yakışan ipek kirpik modelleri arasından bir seçim yapıyoruz. Çünkü farklı yüz tiplerine farklı uygulamaların yanlış sonuçları olacaktır Bu nedenle merkezimizin profesyonel çalışmalarından mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Bunun dışında uygulamamızda başlıca hedefimiz kirpikleriniz istenilen volüme ulaştırılmasıdır. Ayrıca, ortalama 2-3 haftada bir bakımı gerektiğini bilmenizde yarar var. Bunun nedeni uygulamanın kullanım ömrünün ortalama 3 ay ile sınırlı olmasıdır. Rutin bakım sonrası dökülen kirpiklerin yerine, yeniden ipek kirpik uygulamanızı yaptırabilirsiniz. Modellerimizin neler olduğuna gelince; 3D kirpik uygulaması ile kirpiklere üç kıl yapıştırma uygulaması en yaygın yöntemler arasında yer alıyor. Ayrıca aynı mantıkla 6d uygulamasında bu kez kirpiklere altı kıl birden yapıştırıyoruz. Böylece kirpikleriniz daha dolgulu bir görünüm kazanıyor. Elbette merkezimizde makyaj, lazer epilasyon ve benzer uygulamaları gerçekleştirdiğimizi lütfen unutmayınız. Profesyonel niteliklerde ipek kirpik uygulamamız için randevuyu gün içerisinde oluşturabilirsiniz. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Yorumlara kapalı